>> Strona główna  /  Galeria  >  S & KZapraszam na bajeczny ślub Sereny i Kamila !

Kim są bohaterowie tej historii ? Odpowiedź jest bardzo prosta :)
Pięknej urody pochodząca z Trynidadu i Tobago - Serena! i Kamil, człowiek od prowadzenia bardzo dużych biznesów :) Już pierwszy telefon Kamila zabrzmiał intrygująco, bo było to coś w stylu: "Cześć Drogi Marcinie ! Nie wiem jakie masz plany, ale to właśnie Ty musisz być fotografem na naszym ślubie i niestety musisz się zgodzić bo moja narzeczona Serena jest zakochana w Twoich zdjęciach!".
Cóż nie można było się wymigać i tak zostałem ich fotografem :)

Dopiero kilka tygodni później podczas pierwszego spotkania okazało się, że mam pracować dla dziewczyny z branży :) Otóż Serena na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii jako "wedding planner". Długie miesiące przygotowań i nieprzespanych nocy Kamila nie poszły na marne, bo już na pierwszym spotkaniu dostałem w ręce całkowity scenariusz ich ślubu. Tak to prawda ! Scenariusz ! Rysunki, schematy, wszystko dopięte na ostatni guzik i co najciekawsze rozpisane z dokładnością co do minuty.

Plan z mojego punktu widzenia był naprawdę genialny, a dodatkowo goście mieli przybyć niemalże z całego świata. Zapowiadał się niezwykle ciekawy i egzotyczny ślub. I tak też było !

Nie będę już przedłużał, więc zapraszam na blisko 150 zdjęć z ich bajecznego ślubu. Miłego oglądania :-)