Strona 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6

Agnieszka Szczepan konie

     Agnieszka od dzieciństwa marzyła o sesji na koniach... Kiedyś zadzwoniła do mnie pytając: "czy jest to w ogóle możliwe do zrealizowania ?" :-) Odpowiedziałem: "no jasne !" :-) Takie sesje wymagają jednak nieco innego podejścia do tematu i bardziej szczegółowego przygotowania w końcu suknia ślubna to coś nowego dla kasztana i reakcja może być naprawdę różna :-) Wiedziałem też od Agi, że wielokrotnie jeździła już konno co znacznie ułatwiło mi sprawę ;-) W kilka dni po hucznym ślubie zorganizowaliśmy sesję, której kulminacyjnym momentem miały być bardzo słoneczne zdjęcia pod zachodzące i rozgrzane do czerwoności słońce... Było wesoło, komicznie i romantycznie :-) Poniżej mały skrót z tej sesji :-) Zapraszam do obejrzenia !Więcej tutaj: LINKKasia Wojtek Paris

     Dzisiaj wraz z Kasią i Wojtkiem zabieram Was w podróż do stolicy Francji - Paryża !

Paryż - miejsce magiczne, w końcu to jedyna i niepowtarzalna stolica zakochanych. Miasto przyciągające blisko 30 milionów turystów rocznie.
Pomysł na sesję rodził się długo i zanim myślami dotarliśmy do Paryża, planowaliśmy podbicie południowej Angli i malowniczego zakątka zwanego Kornwalią, by następnie porzucić to miejsce dla gorącej Barcelony, którą ostatecznie zamieniliśmy na Paryż :-)

Nasz plan zakładał 1 wieczór + 2 pełne dni zdjęciowe do późnych godzin nocnych, mnóstwo zdjęć, emocji i co najważniejsze świetnej zabawy.
Paryż to miasto piękne, tętniące życiem, dla fotografa trudne i wymagające, szczególnie gdy trzeba zmierzyć się z dzikimi tłumami szalonych turystów. Ale co tam tłum, gdy na taką sesję jedzie się z Kasią i Wojtkiem, ludźmi którzy swoją pozytywną energią potrafią rozbawić najbardziej ponurego człowieka, a jednym spojrzeniem postrącać dziesiątki gapiów wchodzących w kadr :-)

Czy było warto ? Oceńcie sami...:-) Moja odpowiedź jest tylko jedna - TAK !!
Kasiu, Wojtku, dzięki za wszystko !

Na koniec specjalne podziękowania...Dziękujemy Bartkowi Mokras za wsparcie techniczne jak również Kasi Dziedzic za pomoc w wyborze miejsc.

Teraz zapraszam już do zdjęć. Na początek moje ulubione.

PEŁNA RELACJA (60 zdjęć) tutaj: LINKtagi: sesja ślubna w Paryżu, plener ślubny w Paryżu, wieża Eiffla,Patrycja Marcin Kraków

     Kilka dni temu miałem przyjemność poszaleć w Krakowie wraz z Patrycją i Marcinem :-) Zaczęło się od bardzo klimatycznej kawiarni DRUKARNIA zlokalizowanej w samym sercu Kazimierza :-) Następnie popędziliśmy na mostek i krakowskie bulwary, by ostatecznie zakończyć sesję na Zakrzówku skąd widać niesamowitą panoramę Krakowa. Działo się, tymbardziej że owa parka do grzecznych nie należy ;-) ! na razie kilka pierwszych zdjęć z tej sesji...Aldona Tomek Bieszczady

     Wyjątkowy plener z wyjątkowymi ludźmi... Zapraszam na skrót...Kasia Paweł Garbus

     Zapowiedź ostatniej soboty i fantastycznego ślubu Kasi i Pawła. Miejscem wydarzeń był między innymi sanocki rynek i kościół Ojców Franciszkanów a następnie przyjęcie weselne w ATRIUM w Polańczyku. Piękni Młodzi, piękna aura i mega czadowy Garbus, który był ewidentnym strzałem w dziesiątkę. Wielokrotnie mijałem ich na trasie Sanok-Polańczyk, mieliśmy tam blisko 35km, był więc czas by z pędzącego samochodu strzelić im przez okno kilka fotek. Bawiłem się świetnie, zresztą jak zawsze. Pomagali goście, pomagała kapela, reasumując było wszystko to co potrzebne do dobrych zdjęć. Większy reportaż niebawem, gdy już ostygną wciąż gorące karty pamięci ;-)

Ewa Filippo Krasiczyn

     Kilka dni temu miałem przyjemność fotografować niezwykły ślub Ewy i Filippo :-) Poniżej jedno z nocnych zdjęć wykonanych na dziedzińcu zamku w Krasiczynie.
Więcej oczywiście niebawem ;-)


Magda Dawid

     Życie pisze przeróżne scenariusze i tak też było na plenerze Magdy i Dawida, który zaplanowany był w samym środku pustyni z mega dużą ilością piasku... Niestety z różnych przyczyn ten plan nie wypalił i zmuszeni byliśmy włączyć plan awaryjny pod tytułem Miasto nocą. Jak to wyszło w zderzeniu z piłkarską pasją Dawida, zobaczcie sami :-) Poniżej mała zapowiedź....


Więcej zdjęć tutaj: LINK


Strona 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6