Logo

Aneta i Łukasz – Weneckie Love

Lubię fotografować w miejscach, które stwarzają mnóstwo nieprzewidywalnych sytuacji, w miejscach które mają swój urok i klimat, a jednocześnie są trudne technicznie i bardzo wymagające. Taka właśnie jest Wenecja ! Położona nad Adriatykiem, kraina niezliczonej ilości wysp i kanałów. Perełka włoskiej architektury do której zjeżdżają tysiące turystów z całego świata.

 

Chyba nie ma drugiego takiego miejsca, które bardziej pasuje do Anety i Łukasza. Fotografowanie tak genialnej pary w takim otoczeniu to czysta przyjemność.

Wewnętrznie czułem, że jesteśmy we właściwym miejscu i czasie i być może uda się zrobić zdjęcia, które do tej pory mogły być wyłącznie w naszych głowach. W końcu nie przyjechaliśmy na wakacje, a z mocnym i ambitnym planem zrobienia czegoś wyjątkowego. Samo miejsce jest bardzo inspirujące, dające dużo do myślenia i prowokujące do tworzenia zdjęć bardzo ponadczasowych.


Nie pamiętam, drugiej takiej sesji gdzie podczas całego dnia zdjęć użyłem wyłącznie dwóch ogniskowych 35 i 85mm. Na dosłownie jedno zdjęcie wyjąłem z torby 17mm, wtedy gdy aparat poleciał wysoko na statywie, a migawkę aparatu udało się wyzwolić poprzez aplikację telefonu. Z pewnością daliśmy z siebie wszystko, a nawet więcej, co z tego wyszło, oceńcie sami.

 

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *