Logo

Aneta i Łukasz – Weneckie Love

Lubię fotografować w miejscach, które stwarzają mnóstwo nieprzewidywalnych sytuacji, w miejscach które mają swój urok i klimat, a jednocześnie są trudne technicznie i bardzo wymagające. Taka właśnie jest Wenecja ! Położona nad Adriatykiem, kraina niezliczonej ilości wysp i kanałów. Perełka włoskiej architektury do której zjeżdżają tysiące turystów z całego świata.

 

Chyba nie ma drugiego takiego miejsca, które bardziej pasuje do Anety i Łukasza. Fotografowanie tak genialnej pary w takim otoczeniu to czysta przyjemność.

Wewnętrznie czułem, że jesteśmy we właściwym miejscu i czasie i być może uda się zrobić zdjęcia, które do tej pory mogły być wyłącznie w naszych głowach. W końcu nie przyjechaliśmy na wakacje, a z mocnym i ambitnym planem zrobienia czegoś wyjątkowego. Samo miejsce jest bardzo inspirujące, dające dużo do myślenia i prowokujące do tworzenia zdjęć bardzo ponadczasowych.


Nie pamiętam, drugiej takiej sesji gdzie podczas całego dnia zdjęć użyłem wyłącznie dwóch ogniskowych 35 i 85mm. Na dosłownie jedno zdjęcie wyjąłem z torby 17mm, wtedy gdy aparat poleciał wysoko na statywie, a migawkę aparatu udało się wyzwolić poprzez aplikację telefonu. Z pewnością daliśmy z siebie wszystko, a nawet więcej, co z tego wyszło, oceńcie sami.

 

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *